niedziela, 26 stycznia 2014

Łyżwy i śnieg

Cześć !
Nareszcie spadł śnieg jest go całkiem sporo bardzo się z tego powodu ciesze bo nareszcie moje sanki będą wykorzystane. :) Jutro jadę prawdopodobnie z moja przyjaciółką na łyżwy. Na pewno będzie bardzo fajnie. Jednak jest jeden minus.. nigdy nie miałam łyżw na nodze. Tak, tak wiem, że mam 13 lat i jeszcze ani razu nie miałam łyżw na nodze. Nigdy nie miałam do tego okazji. Moi rodzice również nie umieją jeździć na łyżwach więc chyba dla tego nigdy nie miałam ich na nogach. Mam nadzieję, że szybko nauczę się jeździć oczywiście nie perfekcyjnie ale jakoś... Chyba nie będzie to aż takie trudne dla mnie bo doskonale mi wychodzi jazda na rolkach, a te dwie rzeczy są chyba do siebie podobne. :D Przynajmniej tak mi się wydaje. :)


piątek, 24 stycznia 2014

Nowa myszka :)

Hej Miśki! 
W tej notce chciałam się pochwalić moim dzisiejszym niesamowitym wyczynem. :D A mianowicie: wczoraj wieczorem umyłam sb włosy. Jak rano wstałam to włosy miałam powykręcane we wszystkie strony :P  Więc stwierdziłam, że wyprostuje je i przy okazji ogarnę moją grzywkę żeby jakoś wyglądała. No dobra.. prostuje sb włosy i włączam "Youtube" bo tam znalazłam dziewczynę która fajnie zrobiła sb grzywkę (https://www.youtube.com/watch?v=QAdz5HvNDo4 tu macie link :) ). Żeby włosy mi się tak nie elektryzowały to przygotowałam sb miskę z wodą. Na ziemi miałam laptopa, a na ziemi mi było niewygodnie na zrobienie grzywki, więc laptop przeniosłam na mały stolik w moim pokoju. Obok stolika stała miska z wodą do której wpadła mi myszka od laptopa :/ Nie było zbyt fajnie bo nic nie mogłam na nim zrobić. Dlatego z koleżankami (Wiktoria i Karolina) poszłam do "Carrefour'a " żeby kupić myszkę ale tam odpowiedniej nie znalazłam. Miałam tak niezły ubaw... Po południ pojechałam z moją mamą do "Avans" i tak kupiłam bardzo ładną myszkę która wygląda tak:
To zdjęcie jest słabe bo zrobione laptopem ale tylko takie mogłam zrobić bo obecnie nie mam aparatu :D Popsuł mi się :P

czwartek, 23 stycznia 2014

Ferie ^^

Pomału mija pierwszy tydzień ferii. Trochę szkoda bo trzeba już za tydzień iść do szkoły :,(  Ja zamiast bawić się z przyjaciółmi to ja jak jakiś głupek siedzę w domu :/ Pocieszyło mnie to, że wczoraj spadł śnieg :)) nie jest go zbyt wiele, ale mam nadzieję, że prędko się nie stopi :P  
W drugim tygodniu jadę na zimowiska dokładnie 28.01.2014.r. Zimowiska odbędą się w Szczyrku mam nadzieję, że jak tam przyjadę to będzie dużo, dużo śniegu :D To są moje wymagania odnośnie zimy i tych ferii   :  )

A tak wyglądałaby moja wymarzona zima! 

wtorek, 7 stycznia 2014

Na początek. :)

Cześć!  Nazywam się Angelika i jestem nową blogowiczką. :D Mam 13 lat. Będę opowiadać o moich historiach i wydarzeniach. :)